STEAM MODELİ
ANASAYFA //

STEAM; dünya üzerinde uygulanan ve öğrencilerin gelişim sürecinde bilim, teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik alanlarının senkronize gelişimlerini ön plana almış bir çerçevedir.

Öğrenciler bu programda üniversite düzeyinde karşılaşabilecekleri içeriklerle ilkokul ve ortaokul düzeyinde karşılaşma şansı bulacaklar. Bu sayede çok erken yaşlarda ilgi ve yeteneklerini yaparak ve yaşayarak fark etmiş olacaklardır.

DÜŞÜNME BECERİLERİ
Yaratıcı Yazarlık, Eleştirel Düşünme Becerileri, Yaratıcı Sorun Çözme, Yaratıcı Drama, Duygusal Sosyal Beceriler, Oyun Teoremi ve Duyu Geliştirme Etkinlikleri gibi çalışmalarla derslerimizi destekliyoruz.

ZEKA GELİŞİM STRATEJİLERİ
Öğrencilerimizin ileriyi görme, sabır, rekabet, yenilgiyi hazmetme, merak dürtüsünü harekete geçirme, hızlı düşünme, çözüm stratejisi üretme ve karar verme becerilerini geliştirmeye yönelik çalışmalarımız olmaktadır.

BİLİM LABORATUVARI
Elektronik Cihaz İncelemeleri, Mikrobiyolojik çalışmalar ve Deneysel etkinlikler yaparak öğrencilerimizin farkındalıklarını arttıracak çalışmalar yapılmaktadır.

ROBOTİK KODLAMA
Robotik, Kodlama dersimiz ile öğrencilerimiz kodlamayı öğrenip robotları harekete geçirip geliştirmeyi öğrenmektedir.

SANAT ATÖLYESİ
Öğrencilerimiz bu derste Seramik (kil), Çizim ve Boyama tekniklerini öğrenerek estetik duyarlılıklarını geliştirmektedir. Ayrıca Ebru dersinde Rölyefli ve üç boyutlu çalışmalar öğrencilerimizin hayal gücünü desteklemektedir. Aynı zamanda öğrencilerin bilek kaslarının gelişmesine ve el-göz koordinasyonlarının kuvvetlenmesine yardım etmektedir.SINAV BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ